Nie byłoby Almusa, gdyby nie pewna uparta i pracowita rodzina, która od 1997 rozwija wspólny biznes w niełatwej branży papierów użytkowych. Przez te kilkanaście lat zmieniło się wszystko, poza gwarancją wysokiej jakości, atmosferą współpracy i ambicją oferowania coraz lepszych produktów. To nasz przepis na sukces oraz powód do dumy. Zaczynaliśmy w małym garażu od trzech pracowników i podstawowego produktu, jakim był wówczas szary papier toaletowy. Produkowaliśmy wtedy zaledwie kilkadziesiąt ton papieru rocznie. Dziś o naszych możliwościach świadczą liczby oraz ciągły rozwój: ponad 250 zatrudnionych pracowników, 17 000 m2 powierzchni produkcyjnych i magazynowych. Aktualnie przetwarzamy 40 000 ton papieru rocznie, a nasze moce produkcyjne oraz zaawansowanie technologiczne stale rosną. Od kilku lat działamy w nowoczesnym zakładzie, który stale rozbudowujemy i kupujemy kolejne linie produkcyjne. Naszym celem nadrzędnym jest poszerzanie zakresu działalności i ciągłe udoskonalanie oferty dla Klientów. Funkcjonujemy w oparciu o normy systemu zarządzania jakością BRC. Dzięki stosowanym rygorystycznym procedurom, a także przeprowadzanych regularnie badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i fizykochemicznym, nasi klienci mają pewność, że oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne i spełniają najwyższe standardy. Wysoka jakość i bezpieczeństwo potwierdzają też posiadane certyfikaty. We współpracy z innymi firmami oraz jednostkami naukowymi opracowujemy coraz lepsze, autorskie metody wytwarzania papierów.
Produkty
W 2011 roku wprowadziliśmy na rynek ekskluzywną markę produktów Almusso dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Specjalizujemy się w produkcji wielowarstwowych papierów z dodatkiem balsamu, unikalnych kompozycjach zapachowych czy wzorach tłoczenia. W kategorii ręczników również wprowadzaliśmy jako pierwsi innowacyjne rozwiązania jak np. wyciągana od środka tulejka, perforacja ułatwiająca otwarcie całego opakowania czy szeroka gama ręczników z zapachowa tulejką . Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością i miękkością, ponieważ każda z warstw jest oddzielnie tłoczona oraz klejona. Dzięki nowoczesnym, a także wydajnym technologiom możemy oferować bardzo atrakcyjne ceny.
Współpraca i rozwój
Zasięgiem naszej działalności obejmujemy teren całego kraju oraz wiele rynków zagranicznych, dzięki szeroko rozwiniętej sieci dystrybutorów. Dostarczamy produkty do wielu krajów Europy m.in, Słowacji, Czech, Łotwy, Litwy, Węgier czy Francji, także do Chin, a nawet na Barbados. Naszymi klientami są wiodące oraz mniejsze sieci handlowe, hurtownie oraz klienci indywidulani. We współpracy z partnerami biznesowymi dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć idealne rozwiązanie zapewniające długotrwałe i owocne dla obu stron relacje biznesowe.
Po ponad 20 latach nadal pozostajemy polską rodzinną firmą dbającą o klientów oraz własnych pracowników na najwyższym poziomie.
Produkty
W 2011 roku wprowadziliśmy na rynek ekskluzywną markę Almusso. Obecnie nasza oferta to kilkadziesiąt różnych odmian papierów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań poszczególnych grup klientów. W naszym zakładzie powstają papiery do zastosowań domowych (AH) i przemysłowych (AFH). Specjalizujemy się w wielowarstwowych papierach toaletowych, ręcznikach i czyściwach, jak również produktach z domieszką różnego rodzaju włóknin. Produkujemy papiery mocne, a jednocześnie bardzo przyjemne w dotyku, delikatne i chłonne. Oprócz produktów standardowych, oferujemy m.in. papiery z dodatkiem balsamu, papiery dedykowane dzieciom (z nadrukami edukacyjnymi), o unikalnych kompozycjach zapachowych i wzorach. Jednocześnie, dzięki nowoczesnym i wydajnym technologiom, wysokiej jakości papierów towarzyszy bardzo atrakcyjna dla klientów cena.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.