Zapewnij sobie zdrowy uśmiech z pastą Blend-a-med.

Blend-a-med jest jedną z wielu marek koncernu Procter & Gamble. Koncentruje się na wytwarzaniu preparatów do higieny jamy ustnej, w tym past i płynów do płukania ust oraz akcesoriów takich jak szczoteczki do zębów w wersji klasycznej lub elektrycznej, a także nici dentystycznych.

Pasty do zębów Blend-a-med White Luxe — pomocne w wybielaniu
W gamie past Blend-a-med warto wyróżnić serię White Luxe, która pozwala na zachowanie nieskazitelnej bieli zębów, a jednocześnie usuwa powierzchowne przebarwienia zębów, odświeża oddech i niweluje problemy dziąseł. Dodatkowo dzięki obecności fluoru wzmacnia szkliwo.

Pasty do zębów Blend-a-med Anty-Cavity — sposób na mocne zęby
Pasty z serii Anty-Cavity zawierają specjalną formułę CalciDent, zatrzymującą wapń w zębach, dzięki czemu stają się one silniejsze i zdecydowanie bardziej odporne na oddziaływanie szkodliwych czynników takich jak cukier, próchnica czy ubytki.

Pasty do zębów Blend-a-med Complete Protect 7 — stop problemom w jamie ustnej
W składzie past Complet Protect znajduje się aż 7 specjalnie zestawionych składników, a wśród nich fluor i cynk. Wszystkie one walczą skutecznie z największym wrogiem znajdującym się w jamie ustnej, jakim są bakterie. To one powodują próchnicę, paradontozę, brzydki oddech i choroby przyzębia. Składniki pasty chronią szkliwo i dziąsła, pozwalają zachować biel i gwarantują świeży oddech.

Często zdarza nam się mieć problemy w obrębie jamy ustnej, w tym nieświeży oddech, nieestetyczne przebarwienia na szkliwie, nieobcy bywa nam również problem nadwrażliwych zębów, w takich przypadkach sprawdzą się doskonale pasty Blend-a-med dostępne w ofercie naszego sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6