Tworząc nasze produkty dbamy o każdy szczegół, bo wiemy, że nic nie jest tak wrażliwe, jak skóra. Dobór odpowiednich składników takich jak bawełna, olejki i ekstrakty pozwala skórze poczuć, że dostaje to, co dla niej najlepsze.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest prawidłowa, codzienna higiena dłoni. Dlatego nasze produkty, takie jak odświeżające chusteczki czy żele do rąk z płynem antybakteryjnym są przetestowane dermatologiczne i łagodne dla skóry dłoni.
Każde dotknięcie poręczy, klamki czy banknotu, sprawia, że na nasze dłonie dostają się setki wirusów i bakterii. Dłońmi instynktownie dotykamy okolic twarzy, przez co zwiększamy ryzyko przeniesienia zakażeń do naszego organizmu przez usta, nos, oczy. Dlatego prawidłowe i częste mycie rąk to podstawa utrzymania zdrowia każdego z nas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Cleanic Chusteczki nawilżone z płynem antybakteryjnym a’15 sztuk

1.80 
Podręczne chusteczki do dezynfekcji rąk, idealne do torebki czy kieszenie, samochodu, niezbędne podczas podróży

Cleanic Patyczki Higieniczne w zapasie a’160 sztuk

3.64 
W trosce o środowisko opakowania naszych patyczków zostały wykonane z materiałów w pełni nadających się do recyklingu.

Cleanic Patyczki Higieniczne w zapasie a’200 sztuk + 100 sztuk gratis

4.00 
W trosce o środowisko opakowania naszych patyczków zostały wykonane z materiałów w pełni nadających się do recyklingu.

Cleanic Płatki Kosmetyczne a’125 sztuk

5.15 
Powierzchnia płatków została nawilżona substancją Soft Touch, która sprawia, że są one delikatne i miękkie, a ich stosowanie komfortowe i bezpieczne nawet dla delikatnych okolic oczu.

Cleanic Płatki Kosmetyczne kwadratowe a’60 sztuk

6.70 
Płatki Cleanic Pure Effect, dzięki swojej strukturze są bardziej wytrzymałe i spoiste, a dodatkowo nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają włókien. Płatki Cleanic Pure Effect kwadratowe mają większy rozmiar w porównaniu z płatkiem okrągłym.

Cleanic Podkłady dla Zwierząt 60×90 a’10 sztuk

30.00 
-Pomocne w treningu czystości szczeniąt -Odpowiednie dla zwierząt starszych, mających problem nietrzymaniem moczu,chorych, w złej kondycji fizycznej, w okresie rekonwalescencji po zabiegach weterynaryjnych -Sprawdzą się jako zabezpieczenie transportera, kojca, legowiska, siedzenia czy bagażnika samochodowego oraz terenu wokół kuwety -Sprawdzą się również jako wyściółka klatek dla królików, fretek, gryzoni -Idealne pod miski z jedzeniem i wodą dla zwierząt

Kindii Nawilżane chusteczki z klapką a’60 sztuk

4.00 
  • Najbezpieczniejsza formuła chusteczek nawilżanych dla dzieci
  • Bezpiecznie i skutecznie oczyszczają skórę malucha
  • Nie wywołują podrażnień i reakcji alergicznych
  • posiada wygodne zamknięcie w postaci klapki

Kindii Płatki Kosmetyczne a’60 sztuk

7.00 
Duży, wygodny format płatków umożliwia pielęgnację dziecka w wybrany sposób:w połączeniu z wodą, oliwką, kremem, balsamem lub zasypką.

Safina Płatki Kosmetyczne a’120 sztuk

3.30 
Przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wykonane w 100% z bawełny, zapewniają delikatność i brak podrażnień. Specjalny wzór na jednej powierzchni zapewnia większą spoistość i wytrzymałość płatka.