Bardzo cieszymy się, że tu zaglądasz. Dziękujemy, że chcesz dowiedzieć się o nas trochę więcej!
Pewnie się zastanawiasz, dlaczego Sklep Clovin? I dlaczego możesz nam zaufać?

Po pierwsze jesteśmy blisko!
Nie tylko szybka dostawa, ale bliskość w kontakcie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania… nawet te najtrudniejsze… Zupełnie tak jakbyście udali się do Waszej ulubionej drogerii. Dodatkowo ta drogeria ma ogromnie doświadczony zespół, dlatego nie boimy się trudnych pytań!

Po drugie Zespół!
Zaczynając od pomysłu, skończywszy na sprzedaży! Za każdym etapem stoi odpowiedni dział z doświadczonymi członkami naszego zespołu. Nie robimy zwykłych środków czystości, dzięki pomysłowości i szukaniu innowacji nasz każdy produkt ma wartość dodaną. Hipoalergiczne, dezynfekujące w praniu, mikrokapsułkowane, antybakteryjne, bezpieczne dla dzieci od pierwszego dnia… to nasze innowacje. To potrzeba generuje nowe rozwiązania …

Po trzecie EKOLOGIA
65% Energii służącej do produkcji pochodzi z farmy fotowoltaicznej umieszczonej na dachu naszych zakładów. Nasza oczyszczalnia ścieków w wewnętrznym obiegu powoduje, że nie emitujemy ścieków po produkcyjnych.Nasze produkty pozbawione fosforanów i zeolitów w większości są biodegradowalne i pakowane w opakowania nadające się w 100% do recyklingu.

Po czwarte wysoka jakość!
Nigdy nie stoimy w miejscu i szukamy najlepszych rozwiązań. Jako producent, zawsze wdrażamy w sklepie nasze najnowsze produkty. Doświadczenie, które zebraliśmy na przestrzeni lat, nowoczesny park produkcyjny i zaplecze w postaci Centrum Badawczo Rozwojowego daje pełną gwarancje Jakości produktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Clovin Clever do prania Firan 400g 5p

5.66 
Proszek do prania firan Clever GARDINEN wysokiej jakości produkt. Usuwa zabrudzenia z kurzu i tłuszczu, zapobiega szarzeniu i żółknięciu firan gwarantując nieskazitelną biel na dłużej.

Dr. Prakti Płyn Nabłyszczający do zmywarek 1L

10.80 
  • Napełnij nabłyszczaczem odpowiedni pojemnik zgodnie z wytycznymi producenta urządzenia.
  • Regularnie sprawdzaj jego poziom i uzupełniaj w razie potrzeby.
Nabłyszczacz do zmywarki dr. Prakti dostępny jest w wygodnym, ergonomicznym opakowaniu o pojemności 1 l. Szczelnie zamknięty pojemnik zabezpiecza produkt przed zwietrzeniem. Umożliwia też łatwe dozowanie preparatu w zależności od indywidualnych potrzeb.