Marka Colodent należy do Colgate-Palmolive Company amerykańskiego międzynarodowego koncernu, który produkuje pasty do zębów, szczoteczki do zębów, mydła i detergenty. Firma powstała w 1806 roku. Obecnie główna siedziba znajduje się w Nowym Jorku.

Koncern oferuje wiele znanych i cenionych marek m.in. Colgate, Elmex, Meridol, Ajax, Palmolive, czy Speed Stick.

Colodent – Twój podręczny dentysta w tubce
Formuła pasty do zębów Colodent została opracowana przez specjalistów. Pod nazwą marki kryje się kilka linii past do zębów przeznaczonych do konkretnych celów.

Seria Super Biel przywraca zębom utraconą biel, zapewnia im również ochronę przeciwpróchniczą. Przywraca naturalną biel, nie niszcząc przy tym szkliwa. Skutecznie usuwa przebarwienia wywołane przez palenie papierosów, picie kawy, herbaty, czy czerwonego wina. Dzięki niej odczujesz niesamowitą świeżość. „Droga do zdrowego uśmiechu” z tą pastą będzie zawsze prosta.

Pasta do zębów Super Świeżość to działanie 4 w 1: chroni przed próchnicą, dokładnie oczyszcza zęby i przestrzenie międzyzębowe, a także pozostawia oddech orzeźwiająco świeżym. Łączy w sobie białą pastę z fluorem i zielony pasek żelu o smaku mocnej mięty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4