Constance Carroll to marka kosmetyczna z brytyjskimi korzeniami, której historia powstania sięga 1980 roku.
Od początku istnienia firmy, wartością naszych produktów było połączenie pięknych gam kolorystycznych z wysoką jakością. Tworzymy kosmetyki zarówno dla kobiet śledzących najnowsze modowe i makijażowe trendy, jak i tych, ceniących sobie tradycję i klasyczną elegancję.

Naszą mocną stroną jest systematyczny rozwój oferty produktowej oraz sieci dystrybucji. W chwili obecnej produkty Constance Carroll podbijają serca kobiet na całym świecie.

KLUCZOWE INFORMACJE:
Constance Carroll to marka kosmetyki kolorowej z bardzo dużą tradycją. Przez te wszystkie lata Naszej działalności widzimy olbrzymie zmiany preferencji konsumentek. Co roku pojawiają się nowe produkty, nowe trendy. Jednym z ważnych elementów jest na pewno dostosowanie produktów do panujących trendów oraz przewidzenie tego co będzie modne w danym sezonie.
Dla nas kosmetyka kolorowa to coś więcej niż statystyka sprzedaży. Staramy się rozwijać nasze produkty poprzez inspirację oraz naukę jaką otrzymujemy od naszych konsumentek. Nasze produkty spełniają wszystkie najwyższe standardy jakościowe dla tej kategorii produktowej. Większość produktów jest produkowana w Wielkiej Brytanii co pozwala nam utrzymać taką samą jakość naszych produktów na całym świecie. Dlatego gdziekolwiek nie spotkasz naszych produktów, niezależnie od kraju, w którym jesteś, możesz być pewna, że są to produkty naprawdę wysokiej jakości.
Constance Carroll to marka dla każdej kobiety. Szeroka gama produktowa, palety kolorów oraz produkty specjalnej dedykacji umożliwiają odnalezienie swojej własnej, niepowtarzalnej osobowości każdej kobiecie.
Już wiele kobiet przekonało się do naszych produktów. Zostań naszą konsumentką i pomóż nam tworzyć wspólnie piękno kobiecej urody. Zapraszamy do niezapomnianej podróży, która nigdy się nie kończy.

Wyświetlanie jednego wyniku