Dosia

Dosia to marka proszków do prania i środków czyszczących, która pojawiła się na naszym rynku wiele lat temu, a nadal cieszy się popularnością. Każdy z nas pamięta hasło reklamowe: jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać, które utkwiło w naszej świadomości pierwszych dużych kampanii reklamowych w Polsce.

Ciekawostką jest również to, że to właśnie dla tej marki powstała prawdopodobnie pierwsza reklama w Polsce o proszkach, w której posłużono się chwytem marketingowym, pokazującym konsumentów żywo dyskutujących o walorach produktu, który mieli okazję przetestować. Ta metoda komunikacji była później często wykorzystywana przez inne marki w swoich kampaniach.

Producenci proszku Dosia poszli jeszcze dalej, wykorzystując siłę reklamy porównawczej – zestawili swój produkt z proszkiem konkretnej marki, którą w tym przypadku był Vizir. Ze spotu dowiemy się, że skład obu proszków jest taki sam, więc po co kupować droższy, od konkurencji?

Obecnie marka należy do międzynarodowego koncernu Reckitt Benckiser, który posiada bardzo rozbudowaną gamę marek w swojej ofercie, a swoje produkty sprzedaje na 200 światowych rynkach.

Dosia – proszek w dobrej cenie
Dosia oferuje proszki do prania tkanin kolorowych i białych. Skutecznie usuwają zabrudzenia i plamy, nie niszcząc przy tym tkanin. Zapewniają ubraniom świeży zapach, który utrzymuje się przez długi czas. Możemy je kupić w różnych pojemnościach – 300 g, 1,4, kg, 4,2 kg i 9 kg. W zależności od naszych potrzeb możemy dostosować wielkość opakowania.

Zastanawiając się nad kupnem środków do prania, często patrzymy na cenę. Omawiana marka w tym przypadku zdecydowanie wygrywa nad swoimi konkurentami, ponieważ oferuje dobrą jakość za niewielką cenę. Śmiało można stwierdzić, że hasło reklamowe sprzed wielu lat nadal jest aktualne – po co przepłacać, skoro można dostać skuteczny produkt w przystępnej cenie. Łatwa dostępność artykułów z oferty Dosi to kolejny plus dla tej marki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dosia proszek do prania 300g 4p do Białego

3.69 
Doskonała jakość za niską cenę, znakomicie usuwa palmy i pozostawia super zapach i świeżość na ubraniach do jasnych i białych ubrań

Dosia proszek do prania 300g 4p do Kolorów

3.69 
Doskonała jakość za niską cenę, znakomicie usuwa palmy i pozostawia super zapach i świeżość na ubraniach do ciemnych i kolorowych ubrań

Dosia proszek do szorowania 450g – „Cytryna”

3.70 
Świetnie radzi sobie z usunięciem kamienia i rdzy zarówno z powierzchni kuchennych jak i łazienkowych.