Środki do prania i czyszczenia dywanów
Dywany to nieodłączny element wystroju wielu mieszkań. Sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i nabiera wyjątkowego charakteru. W szerokiej ofercie Sidolux znaleźć można profesjonalne produkty do czyszczenia dywanów, a także środki do czyszczenia tapicerek czy wykładzin PCV. Zapewniają one czystość i wyjątkowy zapach, który przez długi czas utrzymuje się na ich powierzchni.

Profesjonalny środek do czyszczenia dywanów
Seria Dywanlux zawiera uniwersalny środek do prania dywanów, który aplikuje się w prosty sposób od razu na powierzchnię dywanów. Ten wyjątkowy aerozol zapewnia szybkie usuwanie zabrudzeń, plam czy sierści zwierząt, pozostawiając na powierzchni dywanu świeży zapach. Jest całkowicie bezpieczny dla tkaniny. Po naniesieniu wystarczy jedynie dokładnie odkurzyć dywan, aby znów był nieskazitelnie czysty.

Płyn do odkurzacza piorącego
W wielu domach stawia się już na nowoczesną technologię. Zaczynają więc pojawiać się odkurzacze piorące. Sidolux wychodzi naprzeciw jego właścicielom, dlatego stworzył profesjonalny płyn do odkurzacza piorącego. Aplikuje się on bezpośrednio do odkurzacza, by następnie odkurzyć nim powierzchnie dywanów, wykładzin czy tapicerek.

Płyny do prania tapicerek
Sidolux w swojej ofercie ma również profesjonalne środki do czyszczenia tapicerek, które w krótkim czasie są w stanie przywrócić im dawny blask. Skutecznie usuwa nawet stare plamy, pozostawiając tapicerkę odświeżoną i czystą.

Skuteczny środek do czyszczenia wykładzin PCV
W wielu domach spotkać można również wykładziny, których nie można wytrzepać, tak jak robi się to z dywanem. Wówczas konieczny będzie profesjonalny środek do czyszczenia wykładzin PCV z serii Dywanlux, który w mgnieniu oka usunie cząsteczki brudu, plamy i zanieczyszczenia. Wykładzina odzyska swój dawny blask, również ta w jasnym kolorze, która wydawała się już nigdy nie wyglądać tak pięknie, jak w dniu zakupu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dywanlux Pianka do Czyszczenia Dywanów 600ml – „Kwiatowy”

18.18 
Zawiera aktywny płyn do czyszczenia dywanów, pozostawia przyjemny kwiatowy zapach

Dywanlux Pianka do Czyszczenia Dywanów 600ml – „Morski”

18.18 
Zawiera aktywny płyn do czyszczenia dywanów, pozostawia przyjemny morski zapach

Dywanlux płyn do Dywanów 500ml – „Morski”

10.06 
Zawiera aktywny płyn do czyszczenia dywanów, pozostawia przyjemny morski zapach

Dywanlux płyn do Dywanów 500ml – „Kwaitowy”

10.06 
Zawiera aktywny płyn do czyszczenia dywanów, pozostawia przyjemny kwiatowy zapach

Dywanlux płyn do Dywanów 500ml – „Mydło Marsylskie”

10.06 
Zawiera aktywny płyn do czyszczenia dywanów, pozostawia przyjemny mydlany zapach