Sprzątanie łazienki, kuchni i innych pomieszczeń w domu, czyszczenie różnego rodzaju powierzchni, czy mycie naczyń, wymagają użycia odpowiednich środków czystości. Chemia gospodarcza, pozwalająca nam na utrzymanie czystości i porządku w naszym otoczeniu, powinna posiadać konkretne właściwości, aby proces sprzątania był łatwy, prosty, a nawet przyjemny. Oferujemy produkty wysokiej jakości, oparte o najlepsze formuły, by jak najlepiej spełniały swoją rolę i ułatwiały utrzymanie czystości w gospodarstwie domowym.

GRUPA INCO S.A. oferuje szeroki asortyment domowych środków czystości oraz chemii gospodarczej. Produkty marek: Ludwik, Ludwik Ekologiczny, BIOstar cleaning products, Biofos Professional, Lucek, Flesz, Vast, Segment i Minos, ułatwią czyszczenie różnego rodzaju powierzchni – od szyb, podłóg, drewna, przez glazurę, aż po kamień polerowany.

Inne produkty chemiczne, które znajdą Państwo w naszej ofercie to środki do czyszczenia i pielęgnacji obuwia marki BUWI, szampony dla psów krótko- i długowłosych marki Elvis, oraz produkty do pielęgnacji samochodów, takie jak woski, mleczka, płyny, marki Automax.

Wyświetlanie jednego wyniku

Flesz żel Kamień i Rdza 500ml

6.70 
Usuwa uporczywy kamień i rdzę, żelowa konstystencja