Lisek Foxy pojawił się na włoskim rynku w 1982 roku jako marka papieru toaletowego, ręczników kuchennych, chusteczek higienicznych i serwetek. Autorem projektu logo był jeden z najbardziej znanych włoskich rysowników: Bruno Bozetto.

Jakość użytych materiałów, dbałość o szczegóły i ciągłe zaangażowanie, aby być „zawsze blisko Ciebie” przedstawione w naszych kampaniach reklamowych sprawiły, że Foxy jest jedną z najbardziej lubianych przez konsumentów marek.

Przez lata Foxy zmienia się i doskonali, ciągle eksperymentuje i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Przykładem może być Foxy Cartapaglia – ręcznik kuchenny, do którego produkcji używana jest celuloza pochodząca ze słomy, papier toaletowy Foxy Jedwab o neutralnym dla skóry Ph i inne produkty. Foxy była również jedną z pierwszych marek , która zaczęła używać internetu do prowadzenia otwartego dialogu ze swoimi konsumentami.

W 2004 roku marka Foxy została wprowadzona na polski rynek i podobnie jak we Wloszech szybko zyskuje uznanie konsumentów.

Od 2000 roku we Włoszech i od 2009 w Polsce marka jest partnerem UNICEF i uczestniczy w misji niesienia pomocy dzieciom w krajach rozwijających się.

Mały lisek Foxy
Mały lisek Foxy jest symbolem inteligentnych, sprytnych rozwiązań oraz miękkości – cech , które zawsze charakteryzowały całą linię produktową.

Debiutował w latach osiemdziesiątych jako główny bohater spotów reklamowych, które są pamiętane we Włoszech do dzisiaj. Trzydzieści lat później mały lisek jest ciagle naszym symbolem mrugając porozumiewawczo do konsumentów w końcowych scenach reklam.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Foxy Asso Ręcznik papierowy a’2 sztuki

6.00 
Podobnie jak wszystkie ręczniki Foxy, Asso jest odpowiednia do kontaktu z żywnością. Potwierdzają to atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Foxy Asso Ręcznik papierowy a’4 sztuki

11.00 
Podobnie jak wszystkie ręczniki Foxy, Asso jest odpowiednia do kontaktu z żywnością. Potwierdzają to atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Foxy Asso Ultra Ręcznik papierowy 3-warstwowy a’2 sztuki

10.00 
Podobnie jak wszystkie ręczniki Foxy, Asso Ultra jest odpowiedni do kontaktu z żywnością. Potwierdzają to atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Foxy Camilla Papier toaletowy 3-warstwowy a’8 rolek

13.00 
Każdy listek papieru wzbogacony został subtelnym zapachem rumianku i delikatnym nadrukiem kwiatów.

Foxy Cartapaglia Ręcznik Papierowy 2-warstwowy a’2 sztuki

8.00 
Foxy, Cartapaglia jest odpowiednia do kontaktu z żywnością. Potwierdzają to atesty Państwowego Zakładu Higieny Rekomendowany do produktów smażonych. Idealny również do innych zastosowań w kuchni.

Foxy Cotton Papier toaletowy 5-warstwowy a’4 rolki

14.00 
Jego niesamowita wydajność w połączeniu z rozmiarem listków „king size”, większym o 30%, czynią używanie papieru Foxy Cotton całkiem nowym doświadczeniem.

Foxy Cream Chusteczki higieniczne 4-warstwowe a’75 w kartonie

6.50 
Chusteczki Foxy Cream zostały wzbogacone kremem nawilżającym. Dlatego są tak niezwykle delikatne. Krem chroni skórę i zapobiega jej podrażnieniom. To zupełnie inny wymiar miękkości i delikatności.

Foxy Cream Chusteczki higieniczne z kremem 4-warstwowe a’10 paczek (1 wagonik)

6.50 
Chusteczki  zostały wzbogacone kremem nawilżającym. Dlatego są tak niezwykle delikatne. Krem chroni skórę i zapobiega jej podrażnieniom. To zupełnie inny wymiar miękkości i delikatności. Czwarta warstwa dodana do chusteczek dodatkowo wzmacnia ich strukturę.

Foxy Hipoalergiczne Chusteczki papierowe a’10 paczek (1 wagonik)

5.50 
Chusteczki higieniczne Foxy Hipoalergiczne nie zawierają żadnych środków zapachowych ani nawilżających. Są naturalnie miękkie i delikatne. Brzegi chusteczek  są tak zaprojektowane, żeby zapobiegać podrażnieniom skóry.

Foxy Jedwab Papier toaletowy 3-warstwowy a’8 rolek

13.00 
Delikatnie perfumowany zapachem talku dla dzieci, dostarcza do Twojej łazienki przyjemne odczucie świeżości i czystości.

Foxy Maxi Papier toaletowy 3-warstwowy a’4 rolki

14.44 
Każdy listek Foxy Mega ozdobiony jest subtelnym pastelowym wzorem kwiatowym.

Foxy Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 2-warstwowe a’200 sztuk

7.70 
Chusteczki kosmetyczne Foxy Mega wyprodukowane zostały ze starannie wyselekcjonowanych włókien celulozowych dlatego są niezwykle miękkie i delikatne. Duże opakowanie wystarczy na długo.

Foxy Mega Ręcznik papierowy 2-warstwowy a’1 sztuka

15.00 
Jego „kompaktowa” konfiguracja pozwala na użycie mniejszej ilości samochodów potrzebnych do transportu oraz mniejszej ilości materiałów potrzebnych do produkcji opakowania. Dodatkowo zajmuje mniej miejsca w domu. * w porównaniu do standardowego ręcznika kuchennego 6 rolki po 50 listków

Foxy Mega Ręcznik papierowy 2-warstwowy a’2 sztuki

7.90 
Tradycyjne elementy włoskiej kuchni podkreślają wyjątkowość Foxy Mega. Najpopularniejszy pośród całej marki Foxy

Foxy Mini Chusteczki higieniczne a’10 paczek (1 wagonik)

4.50 
Dzięki specjalnemu składaniu chusteczki higieniczne Foxy Mega oferują taką samą ilość papieru, ale oszczędzają 30 % miejsca. To pozwala zredukować koszty transportu i opakowania.

Foxy Tornado Ręcznik papierowy 3-warstwowy a’1 sztuka 1kg!

22.00 
Wielozadaniowy, atestowany do kontaktu z żywnością, w 100% wykonany z czystej celulozy