Preparat do usuwania kamienia kotłowego KAMIX pojawił się na rynku w 1995 roku, odnosząc ogromny sukces handlowy. Początkowo był produkowany przede wszystkim na potrzeby rynku przemysłowego, gdzie chętnie kupowano go ze względu na niepowtarzalne właściwości, dużą wydajność, znikomą korozyjność, a wreszcie przystępną cenę. W tym czasie przeszedł pomyślnie dobrowolną certyfikację w UDT, PZH i wielu innych instytutach naukowo-badawczych.

Sukces preparatu KAMIX postanowiliśmy wykorzystać na rynku chemii gospodarczej, dlatego zaczęliśmy go konfekcjonować, aby także użytkownicy indywidualni mogli poznać i stosować produkt najwyższej jakości. Dzisiaj naszymi dystrybutorami są największe hurtownie, a ponadto jesteśmy obecni w halach Makro Cash and Cary, sklepach Geant i Kaufland w całej Polsce.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzaliśmy nasza ofertę nie tylko o nowe produkty chemii gospodarczej i przemysłowej, ale także technologie i usługi usuwania kamienia kotłowego w instalacjach przemysłowych.

Zaopatrzenie przemysłu w preparaty najwyższej jakości pozostaje naszym priorytetem. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest przy tym sprawny system dystrybucji, oparty na biurach regionalnych i magazynach usytuowanych w całej Polsce. Dzieki temu oferowane produkty są dostępne natychmiast. W przypadku zakupu większej ilości zapewniamy bezpłatny dowóz

Ponadto mamy swoich dystrybutorów w Austrii, Czechach oraz na Słowacji i Litwie. Jesteśmy obecni na rynku Białorusi, Estonii i Łotwy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kamix „Przyjaciel Łazienki” zero kamienia spray 500ml

11.63 
Łazienka czysta i pachnąca, bez kamienia dzięki aktywnej pianie doskonale pozbywa się brudu i kamiennego osadu

Kamix Odkamieniacz do Ekspresów Ciśnieniowych 500ml

16.33 
Express odkamieniacz to produkt dedykowany do odkamieniania ekspresów ciśnieniowych. Jest bezpieczny dla czyszczonych urządzeń i bardzo wydajny- starcza nawet do 50 procesów odkamieniania w Twoim ekspresie.

Kamix płyn odkamieniający do AGD 500ml

13.70 
Polski znakomity produkt do odkamieniania urządzeń AGD w gospodarstwie domowym

Kamix proszek odkamieniający 150g

8.38 
Polski znakomity produkt do odkamieniania czajników, ekspresów  w gospodarstwie domowym