Dbałość o środowisko naturalne stanowi integralną część ewolucji naszej firmy i jest wpisane w jej strategię zrównoważonego rozwoju. Naszym celem jest kreowanie takich standardów pracy i produkcji, które pozwalają w znaczący sposób zredukować wpływ na środowisko naturalne oraz zapewniają najwyższy poziom zrównoważonego wykorzystywania surowców naturalnych.

działamy zgodnie ze standardami i przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska;
z uwagą wybieramy dostawców naszych surowców;
procesy produkcji są stale optymalizowane w celu racjonalizacji zużycia energii;
ograniczamy emisję zanieczyszczeń do powietrza i wody;
stosujemy nowoczesne rozwiązania beztlenowego podczyszczania ścieków, wodę technologiczną zawracamy do obiegu ponad 30-krotnie, segregujemy i minimalizujemy wytwarzane odpady http://www.ppeko.com.pl/referencje/lamix-egsb.aspx.
Racjonalność naszych działań polegających na optymalnym wykorzystywaniu surowców naturalnych, ale także wszelkie inwestycje ponoszone na ochronę środowiska związane są z troską o przyszłość pokoleń. Wszystko po to, aby zapewnić im dostęp do bogactwa środowiska naturalnego w przyszłości.

W celu poszerzania świadomości ekologicznej wśród naszych Pracowników, Kontrahentów, a także szerszej Społeczności, Lamix organizuje cyklicznie kampanie proekologiczne, których główną misją i celem jest pogłębienie wiedzy z zakresu skutecznej i efektywnej ochrony środowiska naturalnego.
Bardzo popularne ostatnimi laty są kampanie dotyczące patriotyzmu ekonomicznego. Popularne jest wszystko co polskie, wyprodukowane w Polsce, przez polskie przedsiębiorstwa. Dlaczego? Bo to bardzo ważne i istotne dla każdego Polaka. Ale czy tylko? Polska myśl naukowa i techniczna, wynalazki, dobra polska żywność, wysokiej jakości polskie produkty, postawy ludzi i wszystko czym my Polacy powinniśmy się chwalić i wspierać również za granicą. Lamix ma czym się chwalić zarówno na rynku rodzimym – gdzie należy do grona największych polskich producentów papierów higienicznych – jak i zagranicznych, gdzie jest cenionym dostawcą produktów higienicznych wysokiej jakości. Dlatego też wkrótce wszystkie produkty będę oznakowane logiem wskazującym, że produkt ten jest produktem polskim – wyprodukowanym w Polsce.

Założona przez Mirosława Laszko w 1991 roku firma Lamix, to czołowy polski producent papierów higienicznych, która swoją siedzibę ma w Witnicy, w województwie lubuskim. Jest przedsiębiorstwem rodzinnym, dzięki któremu wartości rodzinne wpływają na kreowanie skutecznego biznesu, a wizja działalności rozwoju firmy jest kształtowana pokoleniowo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Cliver Ręcznik Papierowy makulatura 130m a’1 rolka

9.55 
Chłonny dwuwarstwowy kolorowy ręcznik makulaturowy, doskonale pochłania wszelki płyny i substancje płynne

Czyściwo Profesjonalne makulatura kolor a’1 rolka 300m

23.00 
jest wielofuncyjny, doskonale sprawdzi się w gastronomii oraz przemyśle - ze względu na swoją długość staje się niezwykle wydajny - stosowany do osuszania rąk, wycierania powierzchni

Lamix Ellis Ręcznik papierowy z fioletowym wytłoczeniem a’20 sztuk

150.00 
Idealny do osuszania dłoni po ich umyciu. Bardzo chłonny i idealnie pasuje do urządzeń automatycznych na ręczniki

Lamix Professional Papier Toaletowy Jumbo Biały a’12 rolek

75.00 
Dwuwarstwowy, celulozowy papier do użytku profesjonalnego w pomieszczeniach o zwiększonym natężeniu użytkowania.

Lamix Ręcznik Papierowy C-200m a’1 sztuka celuloza

40.00 
Pochłania wszelkie płyny, może służyć do wycierania i czyszczenia różnych powierzchni w tym ludzkich rąk.

Lamix Ręcznik Papierowy C-300m a’1 sztuka celuloza

50.00 
Pochłania wszelkie płyny, może służyć do wycierania i czyszczenia różnych powierzchni w tym ludzkich rąk.

Lamix Ręcznik Papierowy R-120m a’1 sztuka celuloza

18.00 
Pochłania wszelkie płyny, może służyć do wycierania i czyszczenia różnych powierzchni w tym ludzkich rąk.

Papier Toaletowy Jumbo Szary 12 rolek

60.00 
Najpopularniejszy "miglanc" wśród papierów, makulaturowy papier szary

Papier Toaletowy Szary a’8 rolek

7.00 
  • jednowarstwowy
  • wykonany z celulozy
  • bardzo wydajny
  • 130 metrów