Melitrade a.s. jest ważnym czeskim producentem i dostawcą higienicznych produktów papierowych, nawilżanych produktów higienicznych i kosmetycznych, patyczków oraz płatków kosmetycznych, świeczek, przemysłowych papierowych produktów higienicznych, produktów dla dzieci i innego powiązanego asortymentu. Nasze produkty stały się integralnym elementem życia rodzin w środkowej i wschodniej Europie.

Firma Melitrade a.s. zalicza się do ważnych dostawców sieci handlowych, dla których produkty są dostarczane pod ich markami własnymi. Niezwykle cieszy nas fakt, że w czasie swojego istnienia, firma Melitrade a.s. stała się jednym z głównych dostawców na europejskim rynku, zwłaszcza w segmencie chusteczek nawilżanych oraz chusteczek higienicznych w pudełku. Stale pracujemy nad tym, aby produkty marki Linteo zapewniały maksimum higieny osobistej i ułatwiały w ten sposób codzienne życie wszystkich naszych klientów. Chcemy im zagwarantować najlepszą pielęgnację opartą na produktach w jakości premium, które są godne zaufania i na których można polegać w każdym momencie życia.

Linteo to tradycyjna czeska marka, która z szacunkiem podchodzi do swoich pracowników oraz partnerów handlowych oferując im wszystko to, co najlepsze w naszej branży.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Linteo Chusteczki higieniczne w kartoniku 2-warstwowe a’150 sztuk

5.50 
  • Delikatne białe dwuwarstwowe chusteczki higieniczne Linteo gwarantują wysoką delikatność, miękkość i wytrzymałość.
  • Te chusteczki higieniczne są wykonane ze 100 % celulozy.

Linteo Papier toaletowy 3-warstwowy a’16 rolek

20.00 
  • Delikatny biały trzywarstwowy papier toaletowy pakowany po 16 rolek.
  • Papier toaletowy wykonany ze 100 % celulozy, zapewnia wytrzymałość, a zarazem miękkość.
  • Jedna rolka ma długość 15 metrów.

Linteo Papier toaletowy 3-warstwowy a’8 rolek

12.00 
  • Delikatny biały trzywarstwowy papier toaletowy pakowany po 8 rolek.
  • Biały papier toaletowy wykonany ze 100 % celulozy, dzięki trzem warstwom zapewnia zaskakująco wysoką wytrzymałość, a zarazem miękkość.
  • Jedna rolka ma długość 15 metrów

Linteo Ścierka z Mikrofibry do Okien i Luster a’1 sztuka 40x30cm

5.50 
Te ściereczki z mikrofibry do szkła można stosować do okien, luster, płyt szklano-ceramicznych, są one przy tym gwarancją błyszczącej powierzchni bez odcisków palców i plam.

Linteo Ścierka z Mikrofibry do Podłóg a’1 sztuka 50x60cm

9.20 
Innowacyjne ścierki szwedzkiej marki Linteo skutecznie myją powierzchnie bez detergentów zmniejszając w ten sposób występowanie chorób alergicznych i egzem.

Linteo XXL Ręcznik papierowy 2-warstwowy a’1 sztuka 60m

10.00 
Delikatne, miękkie, białe ręczniki kuchenne Linteo XXL polecane do stosowania w domu i biurze. Dwie warstwy białej, chłonnej i wytrzymałej celulozy na roli odpowiadają długością sześciu standardowym rolkom ręcznika kuchennego.