To co dla nas najważniejsze, to troska o bezpieczeństwo mamy i dziecka już od pierwszych dni życia. Od ponad 20 lat dbamy o najmłodszych, dostarczając mamom hipoalergiczne produkty do pielęgnacji dziecięcych ubranek, a w tym roku, po raz kolejny idziemy o krok dalej! Serca marki Lovela i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów zabiją tym samym rytmem! Gramy na rzecz podopiecznych z oddziałów okulistycznych i wierzymy, że dzięki wspólnie zebranym środkom podarujemy im szansę na naukę otaczającego nas świata i radość z jego piękna… Bo przecież wzrok, daje nam to, czego nie jesteśmy w stanie poznać za pomocą innych zmysłów.

W tym roku chcemy zaangażować się jeszcze bardziej! Od 15 grudnia poprzez platformę Allegro, każdy z nas będzie mógł wesprzeć zbiórkę poprzez zakup emocjonalnego i pełnego wskazówek o rodzicielstwie e-booka, stworzonego we współpracy z ekspertami:

dr. Lidią Ruszkowską – ekspertką marki Lovela, lekarzem pediatrą i dermatologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Kierownik Oddziału Dermatologicznego w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza

Katarzyną Płazą-Piekarzewską – na co dzień pomagającą przyszłym rodzicom przygotować się do narodzin dziecka, towarzysząca i wspierająca w pierwszych dniach po tym wydarzeniu. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na Instagramie @polozna_kasia. Tworzy portal i blog zapytajpolozna.pl.

Ewą Kowalczyk – z wykształcenia fizjoterapeutka niemowląt, terapeutka metody NDT Bobath Baby- dla niemowląt. W wolnym czasie prowadzi profil na Instagramie @mama.fizjoterapeutka, starając się przekazywać rodzicom w przystępny sposób wiedzę na temat rozwoju dzieci.

Wyświetlanie jednego wyniku

Lovela płyn do płukania 2L 33p dla Niemowląt i Dzieci

22.11 
Hipoalergiczny, przebadany dermatologicznie, bezpieczny nawet dla noworodków już od pierwszego dnia życia sprawia, że tkaniny są miękkie w dotyku ułatwia prasowanie, nadaje ubrankom świeży zapach łagodny dla skóry rąk,