Nasza misja i wizja

Jesteśmy prężnie rozwijającą się, polską firmą wyspecjalizowaną w produkcji chusteczek i ściereczek nawilżanych. Tworzymy dla Państwa innowacyjne produkty, które mamy nadzieję zamienią przykre obowiązki domowe w przyjemne nawyki. Jako ekspert w kategorii chusteczek nawilżanych oferujemy wyjątkowe produkty do konkretnych zastosowań, które usuwają zanieczyszczenia w sposób szybki i wygodny. W każdym przypadku formuła produktu, tkanina, z której jest zrobiona chusteczka, jej wielkość czy opakowanie są odpowiednio przebadane i dostosowane do potrzeb Konsumenta. Produkty marki LUBA powstają z najwyższą starannością.

W LUBA chcemy tworzyć produkty, które są zawsze pod ręką, będą towarzyszyć Państwu na co dzień, rozwiązując szybko i wygodnie codzienne problemy związane z utrzymaniem czystości w domu, z higieną psów czy w innych, ważnych dla Państwa kategoriach.

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego wykorzystujemy głównie naturalne włókniny nowej generacji takie, jak biodegradowalna wiskoza czy rozpuszczalną w wodzie włókninę celulozową, a nasze receptury zawierają naturalne składniki bezpieczne dla skóry.

Jakość i bezpieczeństwo produktów LUBA potwierdzają wdrożone systemy ISO 9001 oraz GMP Jesteśmy także dumni z przyznanego certyfikatu BRC Global Standards for Consumer Products z najwyższą możliwą oceną A+.

Dbając o najwyższą jakość, współpracujemy z ekspertami z dziedziny kosmetologii, biotechnologii i weterynarii.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy mieszczący się w Mińsku Mazowieckim oraz doświadczoną kadrę wykwalifikowanych specjalistów.
Na każdym etapie produkcji dbamy o zachowanie jakości użytych surowców oraz właściwy przebieg procesów produkcyjnych.

Wprowadzone na rynek Chusteczki nawilżane LUBA zostały docenione przez konsumentów oraz ekspertów branży i nagrodzone brązową Perłą Rynku Kosmetycznego jako najlepszy debiut 2018 roku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Luba nawilżone ściereczki a’32 sztuki do Kuchni

9.22 
Czyszcząca siła octu i sody oraz połączenie przyjemnego zapachu

Luba nawilżone ściereczki a’32 sztuki do Łazienki

9.22 
Czyszczące ściereczki antybakteryjne, czystość i połysk bez smug, neutralizacja zapachu

Luba nawilżone ściereczki a’32 sztuki do Lodówki, Mikrofali i AGD

9.22 
Czyszcząca siła octu jabłkowego, neutralizuje i pochłania brzydkie zapachy

Luba nawilżone ściereczki a’32 sztuki do Mebli Drewnianych

9.22 
Pielęgnują, zawierają wosk Carnauba i olej z awokado, opóźniają osadzanie się kurzu

Luba nawilżone ściereczki a’32 sztuki do Szyb, Luster, Płyt Kuchennych

9.22 
Pielęgnujące ściereczki czystość i higiena, nie pozostawiają smug i nie tworzą zarysowań