Lula to marka artykułów higienicznych wprowadzona na rynek w 2014 roku. Są to nowoczesne produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta jakim jesteś Ty i Twoja rodzina. Są to produkty o najwyższej jakości, w korzystnej cenie, tak by każda z Was mogła wprowadzić do swojego codziennego życia odrobinę przyjemności. A modna pastelowa kolorystyka dodała codzienności trochę blasku.

Lula do dwie linie produktowe: Lula Baby – produkty przeznaczone do higieny i pielęgnacji dzieci i niemowląt oraz Lula Beauty – produkty do codziennej higieny całej rodziny.
Produkty linii Lula Baby powstały z myślą o trosce dzieci od pierwszych dni życia. Lula Baby produkty do higieny i pielęgnacji dzieci i niemowląt. Linia produktów Lula Baby to między innymi zawsze przydatne chusteczki nawilżane, patyczki kosmetyczne, śliniaki jednorazowe oraz szeroka gama gąbek do kąpieli. Jednym słowem wszystko czego potrzebujesz by zadbać o higienie swojego maluszka w domu, na spacerze czy wakacjach.

Produkty linia Lula Beauty są po to, byś mogła poczuć, jak piękna jesteś i dbać o to piękno. Lula Beauty jest by pomóc Ci w codziennych czynnościach i ułatwić codzienne zadania, jakie stoją przed Tobą i Twoimi najbliższymi. Lula Beauty przyda się zarówno w domu – dla Ciebie i całej rodziny, jak i w podróży, szkole, wycieczce za miasto, czy na spacerze. Lula to też czas dla Ciebie relaks, odpoczynek, odprężenie.

Produkty Lula to chusteczki nawilżane dla dzieci, chusteczki odświeżające, patyczki kosmetyczne, płatki kosmetyczne, gąbki do kąpieli oraz inne artykuły higieniczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Lula Chusteczki do Demakijażu a’20

4.40 
Delikatne chusteczki do zmywania makijażu z twarzy, idealne dla Pań w każdym wieku, jak i młodych dziewcząt rozpoczynających swoją przygodę z makijażem

Lula Nawilżane Chusteczki z Alantoniną a’288 sztuk

19.00 
Miękkie i delikatne chusteczki z dodatkiem alantoniny pomagają łagodzić podrażnienia skóry.

Lula Nawilżane Chusteczki z Aloesem a’288 sztuk

19.00 
Miękkie i delikatne chusteczki z dodatkiem aloesem pomagają łagodzić podrażnienia skóry.

Lula Nawilżane Chusteczki z Pantenolem a’288 sztuk

19.00 
Miękkie i delikatne chusteczki z dodatkiem pantenolu pomagają łagodzić podrażnienia skóry.

Lula Płatki dla Niemowląt a’60 sztuk

6.90 
Płatki dla niemowląt wykonane w 100% z czystej i najwyższej jakości bawełny, tak aby Twój maluszek miał najwyższy komfort i doskonały przebadany i przetestowany produkt

Lula Płatki kosmetyczne a’120 sztuk

5.00 
Bardzo miękkie i delikatne, posiadają wzmacniane brzegi co powoduje mniejsze rozwarstwianie się produktu