Maxell Europe Ltd (MEL) została założona w Wielkiej Brytanii od ponad 30 lat, jej główna siedziba znajduje się w Stoke Poges, Buckinghamshire.

MEL jest siostrzaną firmą firmy Maxell (Japonia), która od 1961 roku jest liderem w swojej dziedzinie w opracowywaniu i wprowadzaniu najnowocześniejszych produktów w przemyśle konsumenckim i przemysłowym. Nasza działalność rozpoczęła się od baterii z ogniwami suchymi, nazwa firmy „Maxell” wywodzi się od wyrażenia „suchy ogniwo o maksymalnej pojemności”, które stało się obecnie znaną marką w zakresie najwyższej jakości baterii, optycznych i magnetycznych nośników pamięci.

W 1980 roku w Wielkiej Brytanii powstała firma Maxell (UK) Limited, której nazwa została zmieniona w 1994 roku na Maxell Europe Limited (MEL).
MEL, zgodnie z polityką firmy, zawsze był oddany dostarczaniu naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości poprzez najbardziej zaawansowane technologiczne i innowacyjne pomysły. Aby dotrzymać kroku stale zmieniającym się potrzebom, firma Maxell będzie nadal wspierać naszą misję korporacyjną: „Wspieranie inteligentnego życia, spokoju i radości wokół ludzi” poprzez ciągłe inwestowanie w badania i rozwój unikalnych technologii, kluczowych produktów w naszych dziedzinach ekspertyzy i naszych pracowników.

Maxell Europe działa na terenie całej Unii Europejskiej, Rosji i EFTA, w tym prowadzi zakład produkcyjny w Telford w Wielkiej Brytanii zajmujący się precyzyjnymi formowanymi elementami.

Poniżej znajduje się skrócony przegląd naszych rynków, segmentów i produktów;

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bateria Alkaiczna LR44 a’1 sztuk

1.20 
Bateria guzikowa alkaliczna stosowana do większości małych urządzeń  elektronicznych np. kalkulatory, aparaty, gry, zabawki, termometry cyfrowe, domowe urządzenia medyczne, piloty do bram itp.

Maxell Bateria Litowa CR2025 a’1

1.90 
Zastosowanie: wagi, kalkulatory, komputery, piloty do bram, piloty samochodowe i inne urządzenia elektroniczne.

Maxell Bateria Litowa CR2032 a’1

1.90 
Zastosowanie: wagi, kalkulatory, komputery, piloty do bram, piloty samochodowe i inne urządzenia elektroniczne.