Spółka TOMIL Vysoké Mýto została założona w 1991 roku jako organizacja czysto handlowa prowadząca działalność w obszarze rynku drogeryjnego i artykułów gospodarstwa domowego.

W 1994 roku TOMIL Vysoké Mýto rozpoczął produkcję pierwszych własnych produktów chemii gospodarczej i kosmetyków. Z upływem czasu, oraz w związku z pojawiającymi się możliwościami technologicznymi, zorganizowaniem własnego laboratorium i stale wzrastającą wiedzą fachową pracowników Tomil – asortyment rozszerzał się o nowe linie produktów.

Poszerzająca się działalność firmy doprowadziła do założenia spółek w Polsce, na Słowacji i w Rumunii, gdzie Tomil znalazł silne zaplecze i w pełni funkcjonalny system dystrybucji i sprzedaży produktów.

W chwili obecnej naszą ofertę można znaleźć nie tylko na rynkach wymienionych krajów, ale także za pośrednictwem partnerów handlowych w wielu krajach europejskich.

PRODUKTY I MARKI
Spółka Tomil Vysoké Mýto produkuje i sprzedaje produkty drogeryjne i kosmetyczne przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców.

Oferujemy produkty pod kilkoma markami : Mitia, Tania, Dr. Devil, Tomík, Tecchi, Wansou, Air menline, z których część osiąga znaczącą pozycję i udziały rynkowe również poza granicami Republiki Czeskiej. Nasze produkty są dostępne w większości spółek zajmujących się handlem hurtowym i detalicznym.

Produkujemy również szeroką gamę marek prywatnych.

Swoją pozycję staramy się umacniać poprzez ciągłe obserwowanie najnowszych trendów rynkowych, innowacje produktowe, utrzymywanie wysokiej jakości produktów, ich atrakcyjnego wyglądu i korzystnej ceny.

Jakość naszych produktów jest wynikiem zastosowania surowców renomowanych producentów, które poddawane są starannej kontroli jakości. Oryginalność oferowanych przez nas produktów jest wsparta rozwojem i produkcją własnych opakowań.

Naszym nadrzędnym celem jest ciągłe podnoszenie jakości produktów, rozszerzanie asortymentu i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań prowadzących do dalszego umacniania pozycji na rynku.

Dokładamy wszelkich starań by oferować konsumentom produkty którym mogą w pełni zaufać i które spełnią ich oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Mitia żel pod prysznic 750ml – „Extrem Fresh”

12.79 
Uniwersalny żel pod prysznic, a także szampon do włosów dla całej rodziny

Mitia żel pod prysznic 750ml – „Ice Challenge”

12.79 
Uniwersalny żel pod prysznic, a także szampon do włosów dla całej rodziny

Mitia żel pod prysznic 750ml – „Black Jade”

12.79 
Uniwersalny żel pod prysznic, a także szampon do włosów dla całej rodziny

Mitia żel pod prysznic 750ml – „Speed Energy”

7.40 
Uniwersalny żel pod prysznic, a także szampon do włosów dla całej rodziny