Każdego dnia w każdym domu zdarzają się małe, nieprzewidziane „wypadki” – plamy, ślady, chlapnięcia, zabrudzenia. Towarzyszą zabawom, głośnym śmiechom, spontanicznym tańcom, gotowaniu, nauce. Zazwyczaj pojawiają się, kiedy nagle w pokoju dziecięcym robi się podejrzanie cicho.

My nazywamy je UPSami. I uważamy, że są fajne. Czasami tak fajne, że od razu chce się zrobić im zdjęcie i podzielić się nimi ze znajomymi.
Śmiech dzieci, lepienie pierniczków na kuchennym stole, zabawy z psem, wspólne rodzinne gotowanie. Dom tętni życiem. I nagle… UPS! Coś się rozlało, rozsypało, pobrudziło… Czy to powód, aby się denerwować, psuć sobie humor i przerywać dobrą zabawę? Oczywiście, że nie!

Niezależnie od tego, co się wydarzy, my mamy na to sposób: ręczniki papierowe Mola. Dzięki naszym produktom, szybko i sprawnie uporasz się z konsekwencjami małych upsów, aby nadal cieszyć się ze wspólnie spędzanych chwil.Chociaż jesteśmy marką bardzo znaną i lubianą w Polsce, to nasza historia zaczyna się w Finlandii.

Stąd pochodzi Metsa – nasz producent istniejący na rynku od ponad 80 lat. Metsa zaczynała swoją działalność jako mała spółdzielnia fińskich właścicieli lasów. Dziś jest światowym producentem różnorodnych wyrobów z drewna – od artykułów papierowych używanych na co dzień w domach, po drewniane komponenty stosowane w przemyśle i budownictwie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Lambi Complex Ręcznik papierowy 3-warstwowy a’1 sztuka

19.00 
Lambi Complex to ręczniki papierowe będące innowacyjnym połączeniem 1 warstwy czyściwa papierowego i 2 warstw ręcznika. Idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz szybko usunąć zanieczyszczenia nawet te najtrudniejsze, a następnie wytrzeć powierzchnie do sucha. Dzięki ekstra dużym listkom oraz wyjątkowo długiej rolce doskonale radzi sobie nawet z dużymi powierzchniami.

Lambi Extra Strong Ręcznik papierowy 2-warstwowy a’2 sztuki

5.50 
Ręczniki papierowe Lambi Strong są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu skutecznie usuwają najtrudniejsze plamy i zabrudzenia. Ich extra duże, 3-warstwowe listki z łatwością sprostają intensywnemu czyszczeniu i polerowaniu większości powierzchni w domu. Idealne do ścierania plam z podłogi, ścierania na mokro, usuwania tłuszczu z zabrudzonych powierzchni i innych trudnych plam.

Mola Orginal/Połysk Ręcznik papierowy a’1 sztuka 69m

14.00 
Ręcznik Mola Original wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i szybkością wchłaniania wody. Dzięki ekstra dużym listkom oraz wyjątkowo długiej rolce doskonale radzi sobie nawet z dużymi powierzchniami. Dzięki ręcznikowi Mola Original sprzątanie stanie się jeszcze łatwiejsze.

Mola Ręcznik Papierowy a’3 sztuki + 1 gratis

11.00 
Bardzo wytrzymałe, a przy tym ultra chłonne i wydajne aż 4 sztuki w cenie 3

Mola Sensitive Pure Papier toaletowy 3-warstwy a’8 rolek

8.00 
Mola Sensitive Pure to najwyższej jakości biały i supermiękki 3-warstwowy papier toaletowy z dodatkiem delikatnego balsamu Dzięki swej delikatności jest niezwykle przyjemny w dotyku i zapewnia maksymalny komfort. Nie zawiera alergenów zapachowych ani sztucznych barwników. Przebadany dermatologicznie. Idealne rozwiązanie dla najbardziej wrażliwej skóry, nawet ze skłonnościami do alergii.