Codzienna pielęgnacja i higiena skóry to podstawa zachowania zdrowia i dobrego wyglądu. Nawet najpiękniejszy makijaż nie jest w stanie przykryć wszystkich mankamentów cery, a długotrwałe tuszowanie problemów skórnych może prowadzić do ich zaostrzenia. Zamiast eksperymentować z produktami kosmetycznymi, które mają zakryć niedoskonałości, lepiej sięgnąć po rozwiązania, których składniki aktywne pomagają przywrócić równowagę hydrolipidową i prawidłowy wygląd naskórka. Każda skóra ma inne potrzeby. Dlatego pielęgnacja powinna być dostosowana do jej wymagań. Podstawą dbania o skórę jest jej odpowiednie oczyszczanie. W tym mogą pomóc wysokiej jakości mydła. Dla dzieci przeznaczone są produkty z delikatnymi środkami myjącymi, które wspierają ochronę naturalnej bariery ochronnej skóry. Dla osób z wrażliwą skórą stworzono środki na bazie emolientów, które wspomagają łagodzenie podrażnień. Szeroki wybór produktów kosmetycznych dla całej rodziny ma marka ON LINE. Ich środki myjące nieustannie są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

On line sól do kąpieli 800g – „Leśna”

7.80 
On Line sosnowa sól do kąpieli z ekstraktem z igliwia i solą morską z Morza Martwego. Wyjątkowy zapach koi zmysły i odpręża.

On line sól do kąpieli 800g – „Mleko i Miód”

11.00 
On Line sól do kąpieli Mleko i Miód z proteinami mleka, ekstraktem miodu i solą morską z Morza Martwego. Łagodzi zmysły relaksuje.

On Line żel pod prysznic Men 3w1 400ml – „Fresh Lime”

8.11 
Trzy funkcyjny żel dla Panów o orzeźwiającym zapachu dodającym energii każdego dnia

On Line żel pod prysznic Men 3w1 400ml – „Spice Orange”

8.11 
Trzy funkcyjny żel dla Panów o orzeźwiającym zapachu dodającym energii każdego dnia

On Line żel pod prysznic Men 3w1 500ml – „Deep Blue”

8.11 
Trzy funkcyjny żel dla Panów o orzeźwiającym zapachu dodającym energii każdego dnia