Jest jednym z większych krajowych producentów szamponów dla dorosłych i dzieci. W swojej ofercie posiada ponad 100 produktów kosmetycznych i wyrobów chemii gospodarczej.
Obecnie to nowoczesna firma, elastycznie dopasowująca się do warunków rynku, reagująca na oczekiwania klientów. Udoskonala produkty, aktywnie pracuje nad nowoczesnym i wizerunkowo atrakcyjnym designem opakowań, regularnie wprowadza nowe produkty. Na bieżąco modernizuje park maszynowy, co także wpływa na jej rynkowe sukcesy.
„Pollena – Savona” Sp. z o.o. posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, które prowadzi prace nad projektowaniem nowych wyrobów i unowocześnianiem już produkowanych. Współpracuje z najlepszymi, renomowanymi, polskimi i zagranicznymi dostawcami surowców i opakowań. Wszystkie wyroby są wytwarzane zgodnie z europejskimi wymogami dotyczącymi produkcji i dostarczania wyrobów kosmetycznych oraz chemii gospodarczej na rynek Unii Europejskiej.
W firmie został wdrożony i jest utrzymywany Zintegrowany System Zarządzania Środowiskowego i Jakością, potwierdzony certyfikatem zgodności z normami PN-EN ISO 9001 i PN-EN ISO 14001 wydanym przez TÜV NORD Polska Sp. z o.o.
Firma dba o stałą modernizację i rozbudowę infrastruktury technicznej. Każdy etap produkcji jest monitorowany i poddawany kontroli jakościowej. Wyprodukowany asortyment jest gromadzony w magazynie wysokiego składowania. Zapewnia to optymalne warunki dla przechowywania wyrobów kosmetycznych i chemicznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rajd Całoroczny tłusty krem do Twarzy 100ml

11.00 
Tłusty krem, głęboko nawilża i odżywia skórę w każdej porze roku

Rajd Ogórkowy nawilżający krem do Twarzy 100ml

11.00 
Półtłusty krem do codziennej pielęgnacji z dodatkiem nawilżającego ekstraktu z ogórka

Rajd Rumiankowy półtłusty krem do Twarzy 100ml

11.00 
Półtłusty krem do codziennej pielęgnacji z dodatkiem kojącego rumianku