Politan to polski producent szybkorotujących artykułów gospodarstwa domowego o stabilnej pozycji rynkowej, wypracowanej przez niemal 40 lat swojego istnienia w branży FMCG. Nasze produkty są odpowiedzią na trudności, które napotykają konsumenci w swoim codziennym życiu – myjąc podłogę, piekąc ciasto, przygotowując się na przyjęcie gości czy czyszcząc buty. Zależy nam na tym, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się sprytnymi patentami, które tworzymy, dlatego staramy się z całych sił wsłuchiwać w potrzeby społeczeństwa.
Nasze wyroby są ulepszane tak, by były bardziej przyjazne środowisku. Mamy w ofercie produkty ekologiczne oraz biodegradowalne. Wszystkie nasze opakowania są zdatne do recyklingu. W standardowych produktach oferujemy ekologiczne rozwiązania, nie podwyższając cen. Coraz częściej używamy surowców pochodzących z recyklingu do produkcji tego, co finalnie widzisz na półkach Twoich ulubionych sklepów. Wkładamy także sporo wysiłku, aby nasze produkty były na tyle trwałe, byś mógł używać ich wielokrotnie i być less waste.
Marka Sensit zadebiutowała w 2018 roku. W tym krótkim czasie udało się jej zdobyć grono wiernych konsumentów, którzy cenią produkty m.in. za ich bezpieczeństwo, skuteczność i wysoką wydajność. W ofercie marki są płyny i emulsje do podłóg, płyny do szyb oraz chemia specjalistyczna.
Tworząc produkty marki Sensit stawiamy na bezpieczeństwo. Naszych produktów możesz używać bez rękawiczek – są delikatne dla skóry dłoni.

Staramy się także, aby nasze produkty były innowacyjne, wydajne i skuteczne, dlatego stosujemy unikatowe formulacje, jak np. dyspergator brudu w płynach do podłóg, który łączy brud w większe cząstki – dzięki czemu opada on na dno wiaderka, czy formułę aromaguard, której zadaniem jest usuwanie nieprzyjemnego zapachu.

Konsumenci, sięgając po nasze produkty po raz kolejny, utwierdzają nas w przekonaniu, że spełniamy ich oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sensit Emulsja do Nabłyszczania Kamienia i Płytek 500ml

8.80 
Nabłyszcza i chroni przed czynnikami korozyjnymi jak i wewnętrznymi i zewnętrznymi

Sensit Emulsja do Nabłyszczania PCV 500ml

8.80 
Nabłyszcza i chroni przed czynnikami korozyjnymi jak i wewnętrznymi i zewnętrznymi

Sensit Emulsja Nabłyszczająca do Drewna 500ml

8.80 
Pielęgnuje, czyści i chroni lakierowaną powierzchnie drewniane