Somat jest specjalistą w myciu naczyń w zmywarce, zapewniającym doskonałe rezultaty bez konieczności wstępnego spłukiwania czy ręcznego domywania naczyń po skończonym cyklu.

Somat to ponad 50 lat niemieckiej technologii i rozwoju produktów, to marka, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby konsumentów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę środków myjących oraz dodatków, w tym wiele innowacji.

Zróżnicowana oferta sprawia, że Somat znajduje odbiorców w wielu krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Hiszpanii czy Polsce.

Sprawdź również inne produkty przyjazne dla środowiska z naszej linii ProNature. Opakowania produktów ProNature wyprodukowane są w 100% z plastiku z recyklingu, którego 25% zostało pozyskanych dzięki inicjatywnie Social Plastic®.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Somat sól do zmywarki 1,5kg

9.66 
Wsyp sól SOMAT  do specjalnego zbiornika. Jeśli nie wiesz, gdzie znajduje się w Twojej zmywarce, skontaktuj się z producentem lub przeczytaj instrukcję obsługi. Dla najlepszych rezultatów regularnie kontroluj poziom wypełnienia pojemnika solą i na bieżąco go uzupełniaj.

Somat żel do mycia naczyń w zmywarce 810ml

35.00 
Żel Somat Excellence Grease Cutting wnika głęboko w brud, usuwając w ten sposób najbardziej uciążliwy osad i tłuszcz.