Somat jest specjalistą w myciu naczyń w zmywarce, zapewniającym doskonałe rezultaty bez konieczności wstępnego spłukiwania czy ręcznego domywania naczyń po skończonym cyklu.

Somat to ponad 50 lat niemieckiej technologii i rozwoju produktów, to marka, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby konsumentów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę środków myjących oraz dodatków, w tym wiele innowacji.

Zróżnicowana oferta sprawia, że Somat znajduje odbiorców w wielu krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Hiszpanii czy Polsce.

Sprawdź również inne produkty przyjazne dla środowiska z naszej linii ProNature. Opakowania produktów ProNature wyprodukowane są w 100% z plastiku z recyklingu, którego 25% zostało pozyskanych dzięki inicjatywnie Social Plastic®.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Somat Classic Tabletki do zmywarki a’68 sztuk

24.50 
Tabletki jednofunkcyjne Somat Classic usuwają nawet najtrwalszy brud i zaschnięte resztki jedzenia, zapewniając idealną czystość umytych naczyń. Tabletki SOMAT Classic należy stosować łącznie z Solą SOMAT i Nabłyszczaczem SOMAT.

Somat Gold Tabletki do zmywarki a’18 sztuk

16.00 
Zapewnia perfekcyjną czystość oraz olśniewający połysk. Ponadto zapobiega powstawaniu zacieków na naczyniach.

Somat Gold Żel do zmywarek 990ml 55p

28.50 
  • łatwe i szybkie rozpuszczanie się żelu
  • pozostawia naczynia perfekcyjnie czyste a szklanki lśniące
  • poradzi sobie również z zaschniętymi plamami
  • bez konieczności przemywania naczyń

Somat sól do zmywarki 1,2kg

7.66 
Wsyp sól SOMAT  do specjalnego zbiornika. Jeśli nie wiesz, gdzie znajduje się w Twojej zmywarce, skontaktuj się z producentem lub przeczytaj instrukcję obsługi. Dla najlepszych rezultatów regularnie kontroluj poziom wypełnienia pojemnika solą i na bieżąco go uzupełniaj.

Somat Tabletki do czyszczenia zmywarki a’3 sztuki

11.70 
Unikalna tabletka jest nie tylko skuteczna w zwalczaniu tłuszczu, ale także przeciwko utracie połysku, osadom, nowym zabrudzeniom i nieprzyjemnym zapachom.