TENA oferuje produkty dla klientów indywidualnych i służby zdrowia w ponad 90 krajach. Nieustannie tworzymy nowe rozwiązania, wychodzące naprzeciw potrzebom milionów ludzi na całym świecie.

Ludzie na pierwszym miejscu
Nietrzymanie moczu to zaskakująco powszechne zjawisko, dotykające ludzi bez względu na wiek i ogólny stan zdrowia. W każdym przypadku inaczej wpływa na życie dotkniętych nim osób. Nietrzymanie moczu nie jest samo w sobie poważną dolegliwością, ale atmosfera tabu otaczająca ten temat potrafi odebrać pewność siebie w sytuacjach towarzyskich. Wiemy także, że nietrzymanie moczu może prowadzić do stanów lękowych i izolacji społecznej. Mamy również świadomość, że opiekunowie często chcą zapewnić swoim bliskim poczucie godności, natomiast pracownicy służby zdrowia muszą dodatkowo łączyć napięty budżet z chęcią świadczenia jak najwyższego standardu opieki.

Spółka Essity
Marka TENA należy do grupy Essity — globalnego lidera w dziedzinie higieny. Essity cieszy się mocną pozycją w dziedzinie zrównoważonego rozwoju oraz renomą jednej z najbardziej etycznych firm świata.
Mająca za sobą ponad 50 lat doświadczeń firma TENA to światowy lider w zarządzaniu dolegliwościami związanymi z nietrzymaniem moczu, zapewniający produkty i usługi dla osób prywatnych i służby zdrowia w 90 krajach.
Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług, które minimalizują wpływ nietrzymania moczu na codzienne życie ludzi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5