Środki do prania marki Weisser Riese są naprawdę godne uwagi. „Biały olbrzym” bo tak brzmi polskie tłumaczenie tej nazwy, znany jest za zachodnią granicą od lat i chwalony jest za swoją wyróżniającą się skuteczność i prawdziwie białe pranie. Oczywiście, oprócz tkanin białej barwy, środki od Weisser Riese są również przeznaczone do innych typów odzieży. Ważnym aspektem jest to, że marka produkuje swoje środki do prania w niemieckich fabrykach. Jako przedstawiciel chemii niemieckiej, Weisser Riese jest prawdziwie wydajny i posiada ciekawe rozwiązania względem użytej formuły i materiałów podczas produkcji.

Weisser Riese – oferta

Do oferty Weisser Riese, dostępnej w eurochemia.com, można zaliczyć przede wszystkim proszki do prania, ale na równie dużą uwagę zasługują także żele do prania i kapsułki. Weisser Riese, jako, że jest wyspecjalizowany w produkcji tego typu środków do prania, może naprawdę dużo zaoferować i przekłada się to na pozytywne opinie klientów i coraz większą popularność, nawet na polskim rynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Weise Riese Kapsułki do prania a’16 Kolor

19.00 
Niemiecki produkt zapewnia doskonałą jakość oraz czyste pachnące ubrania

Weiserise Megaperls proszek do prania 1,2kg 18p Uniwersalny DE

26.54 
Mikrogranulki zawarte w proszku pozwalają na jeszcze dokładniejsze i czystsze pranie ubrań, pozostawia po sobie przyjemny świeży zapach