Wilkinson Sword już od ponad 100 lat sprawia, że golenie to nie tylko codzienny obowiązek, ale i przyjemność. Maszynki do golenia, ostrza i brzytwy tej brytyjskiej marki stanowią uosobienie bezkompromisowej, pierwszorzędnej jakości.

Wilkinson Sword jest ekspertem w dziedzinie ostrzy i tradycyjnego rzemiosła już od roku 1772. Początkowo marka zajmowała się produkcją szabli, mieczy i broni palnej na dworze króla Jerzego III. W roku 1898 Wilkinson Sword rozszerzył swój asortyment o pierwszą z wielu innowacyjnych maszynek do golenia – bezpieczną w użyciu maszynkę Pall Mall. Tak zaczęła się długa droga rozwoju w dziedzinie przyrządów do golenia i nowych technologii, które ułatwiały mężczyznom, a następnie również kobietom codzienne zabiegi pielęgnacyjne.

W szerokiej ofercie marki Wilkinson Sword znajdziesz wszystko, co umożliwia idealnie gładkie golenie. Do najbardziej popularnych męskich maszynek do golenia należą Wilkinson Sword Quattro, Wilkinson Sword Classic oraz Wilkinson Sword Xtreme 3. Kobiety z kolei najczęściej wybierają Wilkinson Sword Intuition, Wilkinson Quattro oraz jednorazową golarkę Wilkinson Xtreme 3.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wilkinson Sword żyletki a’5 sztuk

4.80 
żyletki ze stali nierdzewnej, potrójnie uszlachetniane, sześciokrotne wykańczane