Yplon jest marką środków czystości. W swojej ofercie posiada wiele kategorii produktowych, dlatego wybierając tę markę, można kompleksowo się zaopatrzyć i doprowadzić do czystości swój dom, mieszkanie, czy biuro.

Yplon – producent środków czystości
Yplon jest producentem chemii domowej. Wśród wielu produktów, jakie oferuje, można znaleźć m.in. płyn uniwersalny do czyszczenia podłóg, glazury i ścian, płyn wybielający, proszek do zmiękczania wody, mleczko do czyszczenia, żel do toalet, proszek do czyszczenia, środek udrażniający w płynie, środek do dywanów.

Do najbardziej popularnych i często poszukiwanych środków czystości tej marki należy Yplon Palemka. To preparat w płynie do WC. Skutecznie usuwa zabrudzenia, osady z kamienia i rdzę. Poradzi sobie nawet z mocnym brudem. Jego formuła została oparte o silne kwasy, które gwarantują jego wysoką efektywność w zwalczaniu brudu i zarazków. Zapewnia perfekcyjną czystość sanitariatów. Palemka sprawia, że toaleta lśni czystością. Nie pozostawia smug ani zacieków. Dzięki wygodnej, wyprofilowanej szyjce, którą zakończona jest butelka, Yplon Palemka dociera we wszystkie zakamarki muszli toaletowej. Produkt nie ścieka, dzięki czemu pozwala zadziałać w konkretnym miejscu aplikacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3