Pożegnaj bakterie i wirusy. Witaj piękno! Nowy spray czyszcząco-dezynfekujący CIF doskonale czyści i eliminuje 99,9% bakterii i wirusów, w tym COVID-19. Nowa formuła CIF doskonale radzi sobie z zabrudzeniami w łazience i kuchni, np. pozostałościami mydła lub plamami z tłuszczu.
Nic nie przebije uczucia, gdy dom jest tak czysty, że praktycznie można się w nim przeglądać. Oto kilka wskazówek dotyczących czyszczenia kuchni i łazienki, aby wciąż były nieskazitelnie czyste.
Łazienka
Prysznice są często sercem łazienki, dlatego ważne jest, aby utrzymywać je w jak najlepszym stanie. Specjalistyczna formuła Cif Perfect Finish spray do usuwania pleśni usuwa wszystkie rodzaje pleśni i grzybów oraz niszczy bakterie, podczas gdy Cif Perfect Finish spray na kamień skutecznie walczy z wszelkimi zabrudzeniami w łazience, zwłaszcza z osadami z kamienia. Spraw, aby każdy centymetr łazienki był błyszczący – aby w pełni wykorzystać moc Cif w trudno dostępnych miejscach, do czyszczenia używaj szczoteczki do zębów. Plamy z pleśni często zaczynają się w rogach i szczelinach, więc by utrzymać je w czystości, używaj szczoteczki do zębów. Nie uwierzysz swoim oczom – zamień brud na błysk dzięki gamie środków czyszczących Cif do łazienki!
Kuchnia
Świeży, czysty i błyszczący blat z pewnością sprawi, że się uśmiechniesz. Łatwo to osiągnąć dzięki odpowiednim produktom! Najpierw usuń okruchy lub zanieczyszczenia wilgotną szmatką lub gąbką. Następnie sięgnij po butelkę Cif Power&Shine Kuchnia, który usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia w kuchni. Skutecznie usuwa tłuszcz ze wszystkich powierzchni pozostawiając świeży zapach czystości.
Stal nierdzewna
Aby uzyskać błyszczącą czystą kuchnię, upewnij się, że zlew jest czysty i błyszczący! Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami dotyczącymi czyszczenia zlewu ze stali nierdzewnej. Cif Perfect Finish Spray do czyszczenia stali nierdzewnej to odpowiedź dla tych, którzy zastanawiają się, jak czyścić zlew kuchenny. Jego specjalistyczna formuła usuwa zabrudzenia i odciski palców, pozostawiając powierzchnie wolne od smug. Następnie użyj starej szczoteczki do zębów, aby dostać się do wszystkich zakamarków. Aby uzyskać najlepszy efekt, wypoleruj ściereczką z mikrofibry. Przywróć piękno swojej kuchni i łazience dzięki Cif. Nie uwierzysz swoim oczom – pożegnaj się z brudem i przywitaj się z piękną kuchnią i łazienką!
Pamiętaj: przed użyciem jakiegokolwiek produktu uważnie przeczytaj instrukcje i ostrzeżenia na etykiecie. Zawsze najpierw testuj każdy produkt na małej, niewidocznej powierzchni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Cif Perfect Finish Łazienka Kamień i Rdza 435ml

11.70 
Doskonale usuwa i czyści zakamienione i  powierzchnie pokryte rdzą

Cif Perfect Finish Piekarnik i Grill 435ml

11.34 
Doczyszcza wszystko! Tłuszcz w piekarniku, stary bród na balkonowym gresie, zapieczony ruszt kuchenki

Cif Perfect Finish spray Marmur i Granit 435ml

11.80 
Profesjonalna pomoc w utrzymaniu czystości marmurowych i granitowych powierzchni

Cif spray do Stali Nierdzewnej 435ml

19.12 
Profesjonalna pomoc w czyszczeniu stali, nie psuje i nie wybiela, doskonale konserwuje

Cif uniwersalne mleczko do czyszczenia 750ml – „Lilia”

10.83 
Do wszystkich powierzchni, na kamień i do ciężkich zabrudzeń