Przy pomocy środków Cillit wreszcie można przywrócić czystość i świeżość kuchni oraz łazience. Znikną zabrudzenia, zacieki i osady, a wszelkie sanitariaty znowu zaczną wyglądać jak nowe. Produkty Cillit Bang staną się sprzymierzeńcami w walce z uciążliwym brudem. Pomogą też zlikwidować niebezpieczne dla zdrowia bakterie i pleśnie, a także ślady tłuszczu. Wraz z tymi preparatami sprzątanie stanie się znacznie łatwiejszą czynnością.
Muszla toaletowa jest jednym z najbardziej newralgicznych punktów w domu. Bardzo łatwo dopuścić do jej zaniedbania, co skutkuje namnażaniem się tysięcy niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Na szczęście produkty Cillit mogą zapobiec temu procesowi. Płyn do czyszczenia WC Cillit Bang dezynfekuje sedes i usuwa aż do 99,9% bakterii. Do tego likwiduje nieestetyczne osady i zabrudzenia, a ponadto nabłyszcza mytą powierzchnię. Podobne działanie wykazuje płyn do WC Cillit, którego głównym zadaniem jest pozbycie się uporczywego kamienia i rdzy. Dodatkowo zniwelowane zostają nieprzyjemne zapachy. Wszystkie produkty zamknięte są w wygodnych opakowaniach, które ułatwiają aplikację specyfiku nawet w trudno dostępnych miejscach. By zapewnić kompleksową świeżość dobrze jest wykorzystać także kostki do WC Cillit Bang. Zastosowana formuła aktywnej piany czyści i odświeża wnętrze muszli podczas spłukiwania, a nawet między nimi. Kostki działają aż do czterech tygodni, podczas których toaleta może pachnieć lawendą, cytrusami albo morskimi minerałami.
Pleśń nie tylko posiada wyjątkowo nieestetyczny wygląd, ale przede wszystkim może mieć katastrofalny wpływ na ludzkie zdrowie. Warto ją szybko zwalczyć, a do tego potrzebny jest skuteczny i niezawodny preparat. Znakomicie sprawdzi się spray Cillit Bang, którego zadaniem jest likwidacja pleśni i czarnego osadu. Produkt działa natychmiastowo, do tego posiada delikatny, niedrażniący zapach. Kiedy ściany są już oczyszczone z pleśni, można się zabrać za doprowadzenie do porządku innych elementów kuchni oraz łazienki. Kabiny prysznicowe, wanny i płytki odzyskają swój blask za sprawą pianki do mycia i dezynfekowania łazienki Cillit Bang. Zlikwidowane zostanie aż 99,9% bakterii, a sanitariaty pozostaną czyste i lśniące. Inny spośród preparatów doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu glazury i urządzeń kuchennych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Cillit Bang Aktywna Piana do Łazienki 600ml

14.50 
Aktywna piana pozwala na dokładne wyczyszczenie oraz codzienną pielęgnację Twojej łazienki

Cillit Bang kamień i rdza 750ml spray

13.30 
Usuwa zalegający kamień i zapobiega powstawaniu nowego

Cillit Bang Naturalna Siła 100% Eko 750ml Kuchnia

12.60 
Marka Cillit Bang Przedstawia innowacyjny produkt, jakim jest preparat do czyszczenia kuchni Naturally. Płyn od pierwszego zastosowania, wykazuje się nieprawdopodobną skutecznością. Natychmiast przywróci krystaliczną czystość kuchennym powierzchniom, pozostawiając wysoki połysk na długi czas.

Cillit Bang Naturalna siła 100% naturalne składniki 750ml Łazienka

12.60 
100% produkt pochodzenia naturalnego w pełni przebadany i przetestowany

Cillit Bang spray do Kuchni 750ml

11.90 
Znakomicie odtłuszcza bez mocnego i zbędnego szorowania

Cillit Bang Wybielanie i Higiena 750ml spray

11.70 
Działa antybakteryjnie oraz wybielająco na różne powierzchnie

Cillit Bang żel do WC 750ml – Kamień i Rdza

9.58 
Usuwa uporczywy kamień  i zapobiega powstawaniu osadu kamiennego