Dzidziuś jest serią produktów firmy Pollena, specjalnie przygotowana z myślą o najbardziej wymagających konsumentach – najmłodszych dzieciach i ich delikatnej i wrażliwej skórze.

Są to zarówno delikatne środki do higieny jak i preparaty do utrzymania w idealnej czystości odzieży dziecięcej i niemowlęcej. W trosce o dzieci wszystkie wyroby – kosmetyki i detergenty zostały przebadane dermatologicznie oraz spełniają wymagania stawiane produktom hipoalergicznym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dzidziuś Balsam do prania 1,5l do Białego

20.40 
Delikatny balsam do prania dziecięcych i niemowlęcych ubranek, hipoalergiczny i przebadany dermatologicznie

Dzidziuś Balsam do prania 1,5l do Kolorów

20.40 
Delikatny balsam do prania dziecięcych i niemowlęcych ubranek, hipoalergiczny i przebadany dermatologicznie

Dzidziuś płatki Mydlane do prania 400g

9.80 
Bezpieczny i hypoalergiczny, idealny do prania dziecięcych ubranek, pieluszek, bielizny niemowlęcej i dziecięcej przebadany i przetestowany dermatologicznie

Dzidziuś żel do mycia Butelek Niemowlęcych i Artykułów Dla Dzieci 500ml

9.40 
mycie butelek: 1-3 kropli żelu wlać do butelki następnie dodać niewielką ilość ciepłej wody i dokładnie wyczyścić butelkę przy pomocy szczotki do butelek. Spłukać dokładnie czystą wodą do momentu całkowitego usunięcia piany. • inne artykuły (smoczki, zabawki itp.): przygotować kąpiel myjącą z ciepłej wody oraz 5-10 kropli żelu następnie umieścić w niej smoczki, zabawki itp. i dokładnie wyczyścić przy pomocy gąbki do mycia naczyń. Spłukać dokładnie czystą wodą do momentu całkowitego usunięcia piany.