Natura jest sercem wszystkiego, co robimy. To podstawa i inspiracja dla każdego produktu i każdej formuły. Od połączenia oleju palmowego i oliwy z oliwek w naszym pierwszym mydle 100 lat temu, po nasze najnowsze linie produktów, stawiamy naturę w centrum wszystkich naszych produktów.
Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, ponosimy globalną odpowiedzialność za pomoc w ochronie ludzi w różnych społecznościach. Ściśle współpracujemy z urzędnikami zajmującymi się zdrowiem publicznym, środowiskiem akademickim, lokalnymi szkołami i klinikami w społecznościach zaniedbanych, aby edukować dzieci i ich rodziców na temat korzyści zdrowotnych i higienicznych płynących z mycia rąk mydłem.
Poprzez nasz globalny Program Mycia Rąk dostarczamy materiały edukacyjne i próbki produktów do szkół i społeczności, które najbardziej tego potrzebują. A tam, gdzie nie zawsze możemy dotrzeć, podnosimy świadomość korzyści płynących z mycia rąk poprzez globalne kampanie reklamowe i public relations. To nasze zobowiązanie, aby uczynić świat zdrowszym i szczęśliwszym miejscem.
Jesteśmy zaangażowani w dbałość o ludzi i planetę. Dlatego zaopatrujemy się w materiały i usługi w sposób odpowiedzialny, w oparciu o nasze cztery filary: ochronę środowiska, etyczne praktyki pracy, zdrowie i bezpieczeństwo ludzi oraz uczciwość biznesową. Wdrażamy programy oraz stale kontrolujemy i oceniamy nasze polityki i dostawców, upewniając się, że nasze składniki są zawsze pozyskiwane w sposób odpowiedzialny i najlepszy z możliwych.
Sposób wytwarzania naszych produktów jest równie ważny jak to, co w nich umieszczamy. Dlatego też dążymy do osiągnięcia celu „zero odpadów” poprzez zmniejszenie ilości energii i wody, które zużywamy do tworzenia produktów, które kochasz. Do tej pory udało nam się uzyskać certyfikat GBCI TRUE Zero Waste w 20 zakładach na 5 kontynentach i stale pracujemy nad osiągnięciem tego samego celu dla naszych pozostałych zakładów. Ściśle współpracujemy z wieloma partnerami, którzy pomagają nam w realizacji naszych ambicji w zakresie odpowiedzialnej produkcji. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co robimy i z kim współpracujemy, kliknij tutaj.

Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników

Palmolive mydło 300ml z pompką – „Aquarium”

7.06 
Kremowe i delikatne mydło w płynie o bardzo przyjemnych i aromatycznym zapachu

Palmolive mydło 300ml z pompką – „Migdał”

5.70 
Kremowe i delikatne mydło w płynie o bardzo przyjemnych i aromatycznym zapachu

Palmolive mydło w kostce 90g – ”Oliwka”

2.65 
Kremowe i delikatne mydło w kostce o bardzo przyjemnych i aromatycznym zapachu

Palmolive mydło w kostce 90g – „Mleko i Miód”

2.65 
Kremowe i delikatne mydło w kostce o bardzo przyjemnych i aromatycznym zapachu

Palmolive Płyn do mycia naczyń 750ml – „Limonka”

9.69 

Jest bezwzględny dla tłuszczu. Świetnie radzi sobie z przyschniętym brudem. Jego gęsta konsystencja sprawia, że wystarczy już niewielka ilość płynu aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Jest delikatny dla dłoni, nie podrażnia i nie wysusza skóry rąk podczas mycia naczyń, zachowuje naturalną warstwę ochronną skór

Palmolive Płyn do mycia naczyń 750ml – „Orginal”

9.69 
Dzięki jednej z najwyższych zawartości składników aktywnych w Polsce produkty pomogą w szybki i łatwy sposób usunąć nawet zaschnięty tłuszcz czy przypalenia.