MIRACULUM zostało założone w 1924 roku w Krakowie przez lekarza dr. Leona Lustra. Było jedną z pierwszych firm kosmetycznych w Polsce obok takich firm jak Max Factor czy Helena Rubinstein.

Kosmetyki MIRACULUM zostały już docenione na Światowej wystawie w Paryżu w 1931 roku, na której Spółka otrzymała GRAND PRIX za puder do twarzy.
Innowacyjny duch założyciela Miraculum pozwolił mu szybko podbić rynek kosmetyczny – jako pierwszy w Polsce do promocji swych produktów wykorzystał znane i lubiane twarze – ówczesne celebrytki: Zofię Batycką – Miss Polski i Vice Miss Europy z 1930 roku oraz Hankę Ordonówną, największą gwiazdę okresu międzywojennego w Polsce.
W 1971 – wprowadzono markę Pani Walewska, jedną z najbardziej znanych polskich marek kosmetycznych. Nazwa marki Pani Walewska pochodzi od nazwiska Marii Walewskiej, polskiej arystokratki żyjącej na przełomie XVIII i XIX wieku, w której zakochał się Napoleon Bonaparte.
Miraculum to pionier w dziedzinie przełomowych technologii zwalczających oznaki starzenia się skóry
• Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek kosmetyczny rewolucyjne nowości, m.in.
– Spopularyzowaliśmy stosowanie ceramidów, alg, kwasów owocowych oraz struktur ciekłyc kryształów w produktach pielęgnacyjnych stosowanych poza gabinetami kosmetycznymi;
– Laboratorium idąc za światowymi trendami już w 6 miesięcy po globalnej premierze zastosowało bezpieczną i skuteczną alternatywę Botoxu – Bioxilift ®, a także doskonały składnik liftingujący Liftline ®;
– Pierwszy polski szampon w płynie Finezja też zawdzięczamy naukowcom Miraculum.

Wyświetlanie 1–24 z 31 wyników

Lider krem do golenia 65g

2.90 
Klasyczny męski zapach w kremie do golenia

Lider woda Kolońska 100ml MEN

10.00 
Męska woda toaletowa utrzymuje oraz pozostawia piękny zapach przez długi czas

Pani Walewska deodorant 90ml – „Classic”

9.60 
Subtelny, klasyczny, elegancki perfumowany zapach w sprayu

Pani Walewska deodorant 90ml – „Gold”

9.60 
Subtelny, klasyczny, elegancki perfumowany zapach w sprayu

Pani Walewska deodorant 90ml – „Ruby”

9.60 
Subtelny, klasyczny, elegancki perfumowany zapach w sprayu